زباله سوز زباله سوز بیمارستانی زباله سوز صنعتی زباله سوز شهری

زباله سوز شهری

زباله سوز شهری با تکنولوژی گریت متحرک فلاتِک (Moving Grate Incinerator)

گروه شرکتهای فلاتک، با دستیابی به تکنولوژی منحصر بفرد زباله سوزهای گریت متحرک (Moving Grate Incinerator)، برای اولین بار در کشور ضمن بومی نمودن کامل این فرآیند با استفاده از تجهیزات ساخت ایران، موفق به طراحی مدولهای زباله سوز شهری با ظرفیتهای ۲۵ تن و ۵۰ تن در روز  شده است.

لازم بذکر است مدول زباله سوز شهری ۲۵ تن فلاتِک تا ۱۵۰ تن و مدول ۵۰ تن تا ۲۵۰ تن قابل توسعه می باشند.

ظرفیت برق تولیدی از زباله سوز به تناسب هر منطقه و با توجه به نوع و حجم زباله طراحی می گردد. سیکل احتراق زباله سوز دارای المانهای اصلی پیش گرمکن، کوره گریت، بویلر، سیستم فیلتراسیون و واحد تولید کننده برق بوده که به صورت کامل در داخل کشور تولید می شود.

R1200 زباله سوز2

تکنولوژی زباله سوز شهری فلاتِک، امکان امحاء زباله تر و خشک را به صورت همزمان فراهم ساخته و با در نظر گرفتن میزان سرمایه گذاری اولیه و عدم نیاز به هرگونه زیرساخت، بدون رقیب می باشد.

زباله سوز شهری پلکانی فلاتِک (Stepped Hearth Incinerator)

شزکت فلاتِک، طراح و سازنده زباله سوز با تکنولوژی کوره پلکانی (Stepped Hearth Incinerator) با ظرفیت ۳۰ تن در روز  و قابل ارتقاء تا ۱۵۰ تن در روز بوده که، زباله سوزهای مذکور از قابلیت امحاء همزمان انواع زباله های شهری، ویژه و صنعتی برخوردار می باشد.

تکنولوژی های زباله سوز شهری فلاتِک، دارای تائیدیه سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور بوده و از امکان اجراء در شهرستانهای مختلف در سطح کشور و منطقه برخوردار می باشند.

زباله سوزهای شهری

زباله سوز شهری

ارائه طرحهای اقتصادی جهت احداث کارخانه زباله سوز به صورت چند مرحله ای (واحدهای ۲۵۰ – ۱۰۰ تنی) جهت پایین آوردن سرمایه گذاری کلان اولیه در کنار توانایی تولید برق و فروش تضمینی به شبکه برق سراسری برای تامین و جبران هر چه سریعتر هزینه های سرمایه گذاری

زباله سوز نفتی

زباله سوز پسماندهای نفتی، صنعتی و شهری

امضاء تفاهم نامه همکاری مابین سپند (سازمان پژوهش و نوآوری دفاعی) و شرکت فلاتِک، به کارفرمایان این امکان را می دهد که پس از امضاء قرارداد و پرداخت پیش پرداخت در ازای دریافت ضمانتنامه معتبر دولتی، زباله سوز مورد قرارداد را پس از ساخت، نصب، راه اندازی، آموزش و بهره برداری تحویل گرفته و پس از تکمیل کلیه فرآیندهای مندرج در قرارداد، نسبت به تسویه حساب اقدام نمایند. 

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید