زباله سوز زباله سوز بیمارستانی زباله سوز صنعتی زباله سوز شهری

زباله سوز شهری |زباله سوز صنعتی | زباله سوز نفتی

گروه شرکتهای فلاتک، بعنوان یکی از اولین شرکتهای فعال در صنعت انرژیهای تجدید پذیر در ایران (تولید برق از پسماند) با جذب تکنولوژی های روز دنیا و با حمایت شرکت‌های مطرح خارجی قادر به ارائه خدمات تخصصی در پروژه های کلید در دست شامل: محاسبه و ارائه برآوردهای دقیق اقتصادی و مالی، خدمات مهندسی، تست و بازرسی و نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری در خصوص سرمایه‌گذاری در احداث واحدهای نیروگاهی زباله‌سوز می باشد.
ظرفیت برق تولیدی از زباله سوز به تناسب هر منطقه و با توجه به نوع و حجم زباله طراحی می گردد. سیکل احتراق زباله سوز دارای المانهای اصلی کوره، بویلر، فن ها، پیش گرمکن، اسکرابر نیمه خشک، سیستم فیلتراسیون و دودکش بوده که بایستی با توجه به تناژ زباله ورودی محاسبه و طراحی گردند.

R1200 زباله سوز2

این تکنولوژی امحاء زباله تر و خشک را به صورت همزمان انجام داده و با در نظر گرفتن میزان کاهش هزینه های احداث، بدون رقیب می باشد.

گروه شرکتهای فلاتک با امضاء قرارداد همکاری با شرکت DEKONTA، هم اکنون توانایی استفاده از برترین تکنولوژی روز دنیا را دارا می باشد.
ارائه طرحهای اقتصادی جهت احداث کارخانه زباله سوز به صورت چند مرحله ای (واحدهای ۲۵۰ – ۱۰۰ تنی) جهت پایین آوردن سرمایه گذاری کلان اولیه در کنار توانایی تولید برق و فروش تضمینی به شبکه برق سراسری برای تامین و جبران هر چه سریعتر هزینه های سرمایه گذاری

زباله سوز نفتی

زباله سوز انواع پسماندهای نفتی، صنعتی و شهری

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید