کانکس تاشو Collapsible Containers

کانکس تاشو Collapsible Containers شرکت فلاتِک، طراح و سازنده یکی از پیشرفته ترین انواع کمپهای اسکان موقت، بدون نیاز به هیچگونه زیر ساختی می باشد.

قسمتهای مختلف کمپ از سرعت بسیار بالا در برپاسازی و پرچیده شدن برخوردار می باشد. انتقال کانکسهای تاشو و انواع کانکسهای تاشو کمپ با استفاده از کمترین فضا و حداقل امکانات مقدور است.

کانکس تاشو یک نوع سازه یا محل زندگی قابل حمل است که به راحتی قابل جمع‌آوری و جابجایی می‌باشد. این نوع کانکس‌ها معمولاً از جنس فلزی ساخته می‌شوند و به دلیل امکان انبساط و جمع‌آوری آسان، برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کانکس‌های تاشو به عنوان خانه‌های موقت در مواقع ضروری، محل‌های کمپینگ، سکوی کاری در محل‌های ساختمانی، و حتی به عنوان فروشگاه‌ها یا ادارات موقت استفاده می‌شوند. آن‌ها اغلب با سیستم‌های قفل‌کننده تاشو و تجهیزات دیگری که قابلیت نصب سریع را دارند همراه هستند.

کانکس‌های تاشو به دلیل ساختار سبک و قابل حمل، برای مواقع اضطراری و نیاز به فضای موقت بسیار مفید هستند و به افراد این امکان را می‌دهند تا به سرعت یک فضای موقت و قابل استفاده ایجاد کنند

از بهترین کاربردهای این تجهیزات می توان به سایتهای اسکان موقت از جمله: کمپهای اضطراری، نظامی، اداری، کارگری، سرویس های بهداشتی و … در مواردی از جمله شرایط اضطراری، انواع وقایع طبیعی از جمله سیل، زلزله، جنگ و در سایر موارد نظیر پروژه های عمرانی، راه سازی و کمپ های اسکان موقت مهاجران اشاره نمود.

کانتینر های تاشو

کانتینر تاشو، کمپهای اسکان موقت

استفاده از زباله سوزهای سیار در ترکیب با با این کمپهای پیشرفته، ترکیب ترکیب بی نظیری را در مدیریت اضطراری بوجود می آورد.